Moja najdrahšia prvorodená dcéra…

Moja najdrahšia prvorodená dcéra…

Svojím príchodom si nám prevrátila život na ruby v tom najlepšom slova zmysle. Nikdy predtým som nezažila toľko radosti, ako pri tvojich prvých úsmevoch, pokusoch o slová a sebarealizáciu. Si proste hviezda. Rozžiarila si náš život a žiariš stále. Keď vidím ako sa staráš o svojich mladších súrodencov, cítim náležitú materinskú hrdosť. Aj keď na teba kladiem niekedy priveľa zodpovednosti, chcem aby si vedela, že si skvelá! Že mi nezáleží na tom, či si to urobila bez chýb, ale že si sa snažila. Ďakujem Ti, že máš trpezlivosť s mojím perfekcionizmom.

Drahý môj druhorodený synu, povieš mi niekedy, odkiaľ berieš toľko energie? To zvláštne puto mama a syn ani neviem definovať. Často sa ti mnoho vecí prepečie, a ja si to ani neuvedomím. Pravda je taká, že mám na teba slabosť. Od prvej chvíle, čo som ťa videla, si sa dožadoval pozornosti a plného žalúdka. Som šťastná, že môžem byť tvojou mamou. Vždy ma zahreje pri srdci, keď vidím, ako sa na ihrisku ochranársky zastaneš svojich sestier. Buď statočný a odvážny! Nevšímaj si prosím, keď si o teba robím príliš starosti. Ty to zvládneš!

Moja milovaná treťorodená dcéra, keď si k nám prišla, bolo už u nás veselo. Stále niekto kričal, smial sa alebo plakal. Obdivujem tvoje adaptačné schopnosti, lebo si si u nás celkom rýchlo zvykla. Razom si zaujala miesto malého šéfa a miláčika rodiny zároveň. Tvoj krásny úsmev je na nezaplatenie. Prosím, nikdy sa neprestaň usmievať! Už teraz sa teším na to, čo z teba a tvojich súrodencov vyrastie!

Ste pre mňa požehnaním! 

S láskou, vaša mama.

Foto: www.scarymommy.com/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *